Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. technicznych-branża morska / Technical superintendent

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży morskiej o międzynarodowym zasięgu, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych-branża morska / Technical superintendentNumer ref.: Szczecin, nr ref. TS/07/2020

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad ogólnym stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją jednostek pływających
  • Planowanie, nadzór i kontrola napraw, remontów i przeglądów
  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
  • Wdrażanie przedsięwzięć modernizacyjno-remontowych mających na celu poprawę jakości, zwiększenie wydajności pracy oraz minimalizację kosztów
  • Nadzór nad kosztami i wykonaniem planowanego budżetu remontowego
  • Koordynowanie prac firm zewnętrznych oraz zamówień części i podzespołów
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad kilkuosobowym zespołem pracowników
  • Regularne raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w nadzorze nad pracami remontowymi jednostek pływających
  • Doświadczenia we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie inwestycji i modernizacji statków
  • Znajomość budowy maszyn i systemów okrętowych
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomości wymogów prawnych dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa w branży morskiej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, umiejętności rozwiązywania konfliktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Pracę w dynamicznym zespole
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. TS/07/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)