Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych budynku

TWW Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja remontów, usuwania usterek oraz przeglądów technicznych w zarządzanych budynkach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum roczne w obsłudze technicznej budynków lub pracach budowlanych

  • Wykształcenie wyższe techniczne (minimum studia inżynierskie)

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywności i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania do przygotowywania kosztorysów

  • Doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami

  • Uprawnienia techniczne

To oferujemy

  • Ciekawą, różnorodną odpowiedzialną i samodzielną pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia

  • Pakiet socjalny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

Firma TWW Nieruchomości sp. z o.o. sp.k. na rynku działa od 2002 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi, a z czasem rozszerzyliśmy swoją działalność o zarządzanie najmem mieszkań, a także pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów. Poprzez dbałość o powierzone nam nieruchomości i mieszkania zdobyliśmy olbrzymie grono zadowolonych klientów. Obecnie naszej firmie powierzono ponad 60 obiektów, o łącznej powierzchni użytkowej niemal 300 000 m2. Administracja budynkami, administracja wspólnotami mieszkaniowymi i zarząd budynków mieszkalnych i komercyjnych to nasza specjalność..