Oferta pracy

Eurocash Franczyza

Specjalista ds. Technicznych

Eurocash FranczyzaO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie lokalu pod sklep pod kątem technicznym (adaptacje, remonty, pomiary, wyposażenie lokalu)

  • Rysowanie lokalu w programie Arcon

  • Nadzór na terminowością wykonania inwestycji budowlanej

  • Nadzór nad pracą podwykonawców

  • Współpraca z franczyzobiorcami w uzyskiwaniu pozwoleń dotyczących planowanej działalności w zakresie technicznym (współpraca z urzędami, wspólnotami mieszkaniowymi, itp.)

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji w sieciach handlowych

  • Wiedza w zakresie prawa budowlanego

  • Wiedza i umiejętności techniczne ogólnobudowlanych

  • Dyspozycyjność do pracy w terenie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Narzędzia niezbędne do pracy (Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

  • Ciekawą, stabilną pracę w Grupie należącej do liderów

  • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • pikniki rodzinne

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje