Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych

Lidl Sp. z o.o. Sp.k.

  • Ernsta Petersona 6, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ernsta Petersona 6

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Regularna kontrola i konserwacja wszystkich urządzeń technicznych i roboczych oraz systemów alarmowych w Centrum Dystrybucji

  • Zarządzanie wykonywaniem napraw i przeglądów przez podmioty zewnętrzne oraz kontrola terminowości wykonywanych prac

  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie magazynu części zamiennych, materiałów użytkowych i eksploatacyjnych, przygotowywanie materiałów technicznych do wysyłki do sklepów oraz ich regularna inwentaryzacja

  • Systematyczne monitorowanie stanu bezpieczeństwa technicznego całego Centrum Dystrybucyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)

  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych

  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji oraz gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność

  • Mobilność, gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV oraz do obsługi wózków jezdniowych i platformowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.