Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych

Górażdże Beton Sp. z o.o.

  • Chorula (pow. krapkowicki)

    Chorula (pow. krapkowicki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dostawcami usług remontowych,

  • Tworzenie dokumentów ofertowych, przygotowywanie umów/zamówień i rozliczanie kosztów,

  • Nadzór nad dostawcami części zamiennych,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną GB,

  • Ustalanie zakresu i harmonogramów remontów ładowarek kołowych, urządzeń do recyklingu, przeprowadzanie w/w,

  • Nadzór nad dostawcami wody do celów produkcyjnych/socialnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe, preferowane wykształcenie mechaniczne bądź pokrewne,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, tj. komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • Dobra obsługa pakietu MS Office,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Prawo Jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych),

  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

Jeśli jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą i spełniasz nasze oczekiwania prosimy o przesłanie aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Grupa Górażdże należy do koncernu HeidelbergCement jednego z największych producentów materiałów budowlanych na świecie. Po przejęciu włoskiego producenta cementu Italicementi, HeidelbergCement stał się numerem 1 w produkcji kruszyw, numerem 2 w produkcji cementu i numerem 3 w produkcji betonu.

Grupa Górażdże jest częścią koncernu HeidelbergCement od 1993 roku. Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu- Górażdże Beton SP. z o.o. oraz kruszyw - Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Poszukujemy pracownika do Spółki Górażdże Beton.

Przewiń do profilu firmy