Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych - Elektronik

Kreski Spółka Jawna

  • Mory 12, Bemowo, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Mory 12

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • działalność serwisowa (mobilne komputery przemysłowe, drukarki kodów kreskowych)

  • diagnoza, naprawy

  • instalacja, montaż, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych

  • przygotowanie zakupionego sprzętu dla Klienta (testy, konfiguracja)

  • świadczenie dodatkowych usług na rzecz Klientów Firmy (instalacje, doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia, przeglądy)

  • zdanie egzaminów i certyfikatów szkoleń, na które wydeleguje firma

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • chęć zdobywania wiedzy i rozwoju

  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie z elektroniką precyzyjną

  • dobrze rozwinięte umiejętności manualne (montaż elementów THT, SMD, BGA)

  • umiejętność czytania schematów układów elektronicznych

  • znajomości obsługi urządzeń pomiarowych

  • prawa jazdy kat.B.

  • znajomość j. angielskiego (czytanie instrukcji techn., uczestnictwo w szkoleniach, rozmowy telefoniczne z producentami)

  • Mile widziane:

  • znajomość zagadnień informatycznych, w tym zagadnienia sieci LAN i WLAN

  • znajomość mobilnych systemów operacyjnych

  • umiejętności programistyczne z zakresu sterowników PLC oraz urządzeń mobilnych

  • Poszukiwane są osoby:

  • optymistyczne, kreatywne, błyskotliwe, z chęcią poznawania nowych technologii, chcące związać się z firmą na dłużej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki oraz miła atmosfera pracy

  • certyfikowane szkolenia w Polsce i za granicą

  • pakiet socjalny

O nas

Kreski to polska firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, świetnie radząca sobie w dobie pandemii. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (branża nowoczesnych technologii).

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od 2004 roku. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz usług.