Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Technicznych - Elektronik

Kreski Spółka JawnaO firmie

  • Mory 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kreski Spółka Jawna

Mory 12

Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma z branży IT, o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, zatrudni w Warszawie studentów ostatnich lat, absolwentów uczelni wyższych lub techników.

Opis stanowiska:

  • działalność serwisowa (mobilne komputery przemysłowe, drukarki kodów kreskowych)
  • diagnoza, naprawy
  • instalacja, montaż, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych
  • przygotowanie zakupionego sprzętu dla Klienta (testy, konfiguracja)
  • świadczenie dodatkowych usług na rzecz Klientów Firmy (instalacje, doradztwo, wsparcie techniczne, szkolenia, przeglądy)
  • zdanie egzaminów i certyfikatów szkoleń, na które wydeleguje firma

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • chęci zdobywania wiedzy i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie z elektroniką precyzyjną
  • dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych (montaż elementów THT, SMD, BGA)
  • umiejętności czytania schematów układów elektronicznych
  • znajomości obsługi urządzeń pomiarowych
  • prawa jazdy kat.B.
  • znajomości j. angielskiego (czytanie instrukcji techn., uczestnictwo w szkoleniach, rozmowy telefoniczne z producentami)

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień informatycznych, w tym zagadnienia sieci LAN i WLAN
  • znajomość mobilnych systemów operacyjnych
  • umiejętności programistyczne z zakresu sterowników PLC oraz urządzeń mobilnych

Poszukiwane są osoby:

optymistyczne, kreatywne, błyskotliwe, z chęcią poznawania nowych technologii, chcące związać się z firmą na dłużej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki oraz miła atmosfera pracy
  • certyfikowane szkolenia w Polsce i za granicą
  • pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne