Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych (FOTOWOLTAIKA)

SOLARIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji do montażu instalacji fotowoltaicznych (wizualizacje, schematy, opis montażu)

  • Audyt poprawności montażu oraz rozliczenie podwykonawców

  • Nadzór nad pracą podwykonawców / ekip monterskich oraz ich rekrutacja

  • Nadzór nad monitoringiem instalacji fotowoltaicznych

  • Przygotowanie zgłoszeń Ppoż

  • Kompletowanie materiałów elektrycznych na montaże

Nasze wymagania

  • Wysokie kompetencje w zakresie obsługi Klienta z naciskiem na świetną komunikację

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz zaangażowanie

  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do zadań

  • Otwartość, entuzjazm i pozytywne podejście do pracy

  • Doświadczenia w projektowaniu lub montażu instalacji fotowoltaicznych

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • uprawnienia instalatora OZE

  • znajomość programów graficznych/ projektowych

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku, w szybko rozwijającej się firmie

  • Stabilną pracę stacjonarna na pełny etat

  • Dobre warunki i miłą atmosferę pracy w zgranym i wspierającym się zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji przez realizację ciekawych zadań i uczestnictwo w różnorodnych projektach dla klientów biznesowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

  • Komputer, telefon służbowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pyszną kawkę w doborowym towarzystwie :)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Solarika Sp z.o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, dynamicznie rozwijająca się firma z branży fotowoltaiki poszukuje specjalisty, technika do spraw fotowoltaiki

Specjalista ds. technicznych

Branża : Fotowoltaika

Przewiń do profilu firmy