Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. technicznych

Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• wdrażanie produktów u klientów, w tym:

• wsparcie procesu instalacji urządzeń niezbędnych do działania usług

• samodzielną instalację / konfigurację urządzeń w miejscu ich instalacji

• zdalną konfigurację i zarządzanie urządzeniami oraz usługami

• wdrażanie usprawnień, zarządzanie zmianami oraz implementację procedur dotyczących funkcjonowania produktów, w szczególności - w zakresie funkcjonowania urządzeń i systemów telemetrycznych

• konfigurację i weryfikację dostępności urządzeń, usług i systemów

• wsparcie w przygotowywaniu ofert oraz umów z klientami i partnerami Fortum

• przygotowywanie protokołów przekazania urządzeń/wykonania usługi

• współpracę z partnerami zewnętrznymi

• przygotowywanie raportów oraz analiz

• prowadzenie doradztwa z zakresu funkcjonowania produktów i systemów telemetrycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy ze sprzętem elektronicznym – instalacja, konfiguracja i utrzymanie
  • bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność działania pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy z bazami danych oraz systemami informatycznymi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • osobie zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. technicznych gwarantujemy ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju w firmie energetycznej ze skandynawską kulturą organizacyjną.
  • interesujące doświadczenie w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość pracy wśród profesjonalistów
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy w zespole i w innych działach firmy
  • bogaty pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • korporacyjna karta kredytowa
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku

Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o.

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper - jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawość i ciągłe doskonalenie się. Jeśli chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata - przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Twoja rola

Dział Nowych Produktów i Cyfryzacji w Spółce Fortum Power and Heat Polska, zajmuje się rozwojem i wdrażaniem nowoczesnych produktów cyfrowych, związanych z dostawą i zarządzaniem ciepłem w budynkach. Do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko: Specjalisty ds. technicznych. Miejscem pracy będzie jedna z wymienionych lokalizacji: Wrocław, Zabrze, Częstochowa, Płock lub Gdańsk.

Aktualne oferty pracodawcy
Job ID: 12847

Specjalista ds. technicznych, Gdańsk