Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń montażu, serwisu, odczytu

  • montaż oraz nadzór nad systemami zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych

  • informowanie przełożonego o niezgodnościach lub ryzykach w realizacji projektów

  • zakładanie baz danych w systemie

  • weryfikacja i opracowywanie reklamacji

  • inne zadania określone przez Kierownika Zespołu Usługowego

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • dobra znajomość środowiska Windows, ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL

  • prawo jazdy B

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • mile widziane: znajomość i doświadczenie wykonywania robót na instalacjach sanitarnych oraz znajomość dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od realizacji zleceń

  • pakiety prywatnej opieki medycznej Medicover oraz Medicover Sport na preferencyjnych warunkach

  • atrakcyjne dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • udział w szkoleniach specjalistycznych

  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku

  • niezbędne narzędzia pracy- samochód służbowy oraz telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Techem Techniki Pomiarowe Sp.z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów.

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia.