Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

Torus Sp. z o.o. Sp.k.

aleja Grunwaldzka 413

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem w ruchu infrastruktury budynkowej,

  • nadzór nad eksploatacją, konserwacjami oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych, automatyki, wod.-kan. oraz wentylacji/ klimatyzacji,

  • nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości,

  • ciągła współpraca z administracją obiektu,

  • raportowanie stanu obiektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, energetyka, automatyka, robotyka, sanitarne,

  • znajomość maszyn, systemów i urządzeń elektroenergetycznych,

  • znajomość systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • uprawnienia SEP,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,

  • umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie kursu j. angielskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karta lunchowa

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą deweloperską powstałą w 2002 r. w Gdańsku. Od lat realizujemy inwestycje w oparciu o najwyższe standardy z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Tworzymy zgrany zespół specjalistów i twórczych ludzi z pasją, zapewniający sprawną realizację naszych projektów, dbając jednocześnie o to, by praca była przyjemnością. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na kolejny krok w Twojej karierze, dołącz do nas i wzmocnij nasz zespół!

Przewiń do profilu firmy