Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

"HS NIERUCHOMOŚCI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie reklamacji,

  • prowadzenie korespondencji z Klientami, kontrahentami, urzędami - np. w zakresie pozwoleń na budowę, wydania warunków technicznych et cetera,

  • koordynowanie prac podwykonawców,

  • pozyskiwanie i sporządzanie ofert na prace remontowe i naprawcze,

  • bieżąca kontrola napraw,

  • prowadzenie określonej przepisami branżowymi dokumentacji i ewidencji,

  • budowanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami,

  • obsługa klienta (bezpośrednia, telefoniczna i drogą e-mail),

  • prowadzenie biura dewelopera (od strony technicznej).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo, lub prawo budowlane,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności pakiet Excel,

  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań,

  • znajomość programów typu AutoCad.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie zarządzającej nieruchomościami.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • interesujący zakres zadań, pracę pełną wyzwań,

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę bez delegacji

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

"HS NIERUCHOMOŚCI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HS Nieruchomosci sp. zo.o. z siedzibą w Gliwicach jest właścicielem terenów inwestycyjnych na terenie miasta - ponad 70.000 mkw. Aktualnie realizuje przedsięwzięcie w postaci budowy apartamentowców 9-cio rodzinnych. Takich samych budynków w przeciągu 5 lat ma powstać 10. Jednocześnie na terenie osiedla ma powstać atrakcyjny urbanistycznie obiekt komercyjny. Dla osób spoza regionu firma gwarantuje zakwaterowanie.

Przewiń do profilu firmy