Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

AUSTRIA JUICE POLAND SP. Z O.O.

  • Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej konserwacji urządzeń i maszyn

  • Nadzór urządzeń podlegających UDT,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi ,

  • Nadzór techniczny w zakresie: organizacji i realizacji planów przeglądów i remontów urządzeń produkcyjnych oraz budynków,

  • Organizacja ofert remontowych na części zamienne dla potrzeb Zakładu,

  • Nadzorowanie magazynu części zamiennych,

  • Nadzór techniczny nad przebiegiem remontów oraz terminowego odbioru i przekazywania do eksploatacji urządzeń produkcyjnych,

  • Zabezpieczenia ciągłości ruchu Zakładu, zmniejszenia awaryjności maszyn i urządzeń, sporządzania dokumentacji związanej z gospodarką remontową i energetyczną, analiz efektywności rozwiązań technicznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego mile widziana;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia SEP

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),

  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowania do wypoczynku, kolonii dla dzieci, bony świąteczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • bony świąteczne

Firma produkcyjna poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania