Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych HoReCa & OCS

EVOCA POLAND

Jutrzenki 99/101

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba na powyższym stanowisku będzie zajmować się szeroko pojętym wsparciem technicznym dla klientów biznesowych na terenie całej Polski. Szukamy osoby, która poprzez wykonywanie swoich obowiązków będzie zdobywać wiedzę i doświadczenie po to by w niedługim czasie stać się wybitnym specjalistą w swojej branży.

Do Twoich codziennych obowiązków będą należeć m.in.:

• Doradztwo oraz wsparcie techniczne i serwisowe dla klientów;

• Rozwiązywanie problemów technicznych dla klientów - zdalnie telefonicznie, mailowo lub personalnie, w zależności od złożoności problemu;

• Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji urządzeń;

• Informowanie klientów o aspektach technicznych oraz specyfikacji nowych produktów/maszyn;

• Modyfikacja urządzeń zgodnie z wymaganiami klienta (np. przygotowanie i instalacja systemów płatniczych).

Nasze wymagania

  • Jako idealny kandydat powinieneś posiadać:

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Praktyczną znajomość użytkowania programów pakietu MS Office;

  • Praktyczną znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Zacięcie techniczne, w tym umiejętności: obsługi narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz multimetru;

  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, najlepiej w kierunkach: elektrotechnika, elektronika, mechanika;

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV;

  • Doświadczenie w branży vendingowej lub kawowej.

To oferujemy

  • Praca na cały etat;

  • Umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • Atrakcyjne zarobki:

  • Odpowiednie narzędzia pracy do dyspozycji, w tym: samochód służbowy, laptop oraz telefon;

  • Prywatne ubezpieczenie Inter Polska - pakiet Gold;

  • Nieograniczoną ilość pysznej kawy oraz miłą atmosferę pracy :)

Szukamy przede wszystkim osoby zaangażowanej, samodzielnej, komunikatywnej, o otwartym umyśle, posiadającej chęci do nauki oraz do działania.

Jeżeli posiadasz powyższe cechy, to bardzo chętnie nauczymy Cię wszystkiego co potrzebne.

EVOCA Group jest światowym liderem w produkcji profesjonalnych urządzeń do kawy oraz głównym graczem w sektorach Vending, Ho.Re.Ca. oraz OCS. EVOCA stanowi identyfikację dla ośmiu marek: Necta, Wittenborg, SGL, Saeco, Gaggia, Cafection, Ducale, Newis. Osiem marek dzieli wspólną optykę na kawę, zaawansowane technologie, najnowocześniejsze R&D, szeroką platformę dystrybucji oraz bezkonkurencyjną sieć wsparcia.

Przewiń do profilu firmy