Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych i Awaryjnych

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Rotterdamska 9

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie umów i zapewnienie należytego stanu technicznego urządzeń mechanicznych

  • prowadzenie umów i bieżących przeglądów obiektów w zakresie zapewnienia ich niezbędnego wyposażenia

  • zlecanie wykonania robót remontowych, w tym w ramach zawartych umów eksploatacyjnych i rozliczanie ich

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót i materiałów, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów i materiałów wadliwych lub niedopuszczonych do obrotów i stosowania w budownictwie

  • potwierdzanie faktycznie wykonane roboty

  • weryfikacja przedmiary i obmiary, kalkulację i kosztorysy oraz faktury za roboty remontowe i eksploatacyjne pod względem prawidłowości i zgodności ze stanem faktycznym

  • udział w komisjach odbioru robót i przekazywania do użytkowania urządzeń oraz komisjach technicznego przeglądu obiektów i urządzeń

Nasze wymagania

  • studia wyższe o kierunku mechanicznym (lub kierunku pokrewnym) oraz tytuł inżyniera lub magistra inżyniera

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w służbach technicznych

  • umiejętność obsługi komputera

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność, dobra organizacja, zdyscyplinowanie, umiejętność pracy zespołowej oraz pracy w sytuacjach stresowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet opieki medycznej

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wymagane dokumenty

CV,

list motywacyjny.

Branża morska jest najdynamiczniej rozwijającym się sektorem gospodarczym, co bezpośrednio wpływa na możliwości podjęcia ciekawej i ambitnej ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Dla wielu morze to także pasja. Skorzystaj z niesamowitej okazji połączenia przyjemnego z pożytecznym i dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy