Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych i planowania

SCHODY CHUDZIŃSKIO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów firmy

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy,

  • Współpraca z innymi działami operacyjnymi w firmie,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Współpraca z montażystami oraz rozwiązywanie bieżących problemów

  • Planowanie montaży na terenie Polski

  • Regularne raportowanie i prezentowanie wyników

  • Ofertowanie, przyjmowanie zamówień, nadzór nad ich realizacją

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, zdolność szybkiego uczenia się

  • Wielozadaniowość oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, skrupulatność i systematyczność

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Orientacja na realizację celów.

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowa o prace na pełny etat

  • dofinansowanie karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

SCHODY CHUDZIŃSKI

Firma Chudziński Schody – to 25 lat doświadczenia w doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie schodów.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi schodami, rozszerzamy produkcję na rynki europejskie.

Przewiń do profilu firmy