Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. technicznych i przygotowania produkcji

  • Międzyrzecz, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gramm Technika Sp. z o.o.
    Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym specjalizująca się w obróbce metali, tworzyw sztucznych i nakładania powłok galwanotechnicznych na metale oraz usług spawalniczych
    zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Karolewo koło Międzyrzecza

    Opis stanowiska:

    • wspieranie planowania i realizacji produkcji,
    • wspieranie procesu projektowania,
    • inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie, optymalizację procesów produkcyjnych i kosztów oraz podnoszenie jakości,
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym zaopatrzenia, logistyki,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – kierunek budowa maszyn,
    • doświadczenie w pracy co najmniej 2 -lata w dziale produkcji lub konstrukcji,
    • dobra znajomość programów AUTO-CAD i INVENTOR,
    • obsługa pakietu MS Office,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej z zagraniczną centralą,
    • znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • znajomość procesów produkcyjnych,
    • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością – mile widziane,

    Oferujemy:

    • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
    • możliwość korzystania z funduszu socjalnego (np. bony świąteczne),
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i NW,
    • możliwość szkolenia w Niemczech w grupie Gramm,
    • przyjazna atmosfera w pracy,
    • możliwość zapewnienia mieszkania.
    Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy kierować na adres:

    Karolewo 5, 66-300 Międzyrzecz
    lub
     klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    bottom