Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych i raportowania

BalticTest sp. z o.o. sp. k.O firmie

BalticTest sp. z o.o. sp. k.

Józefa Czyżewskiego 38

Gdańsk

BalticTest sp. z o.o. sp.k. to prężnie działające laboratorium badań nieniszczących o ogólnoświatowym zasięgu. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kontroli instalacji przemysłowych dla branż petrochemicznej, energetycznej i offshore. Z naszych usług korzystają zagraniczni armatorzy w zakresie przeglądów klasowych jednostek pływających.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział techniczny na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej (raportów) z przeprowadzonych badań nieniszczących na podstawie otrzymanych wyników (praca biurowa)
  • Współpraca podczas opracowywania analiz z odbytych kontroli
  • Wsparcie kierownictwa w ramach prowadzonych projektów
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktu z obecnymi i nowymi klientami spółki
  • Kreowanie wizerunku firmy
  • Raportowanie do kierownictwa

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie średnie techniczne, atutem będzie wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Exel)
  • Podstawy znajomości CAD
  • Wielozadaniowość, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do prowadzenia projektów pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (prosimy o przesłanie listu motywacyjnego w języku angielskim)
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Kultura osobista, dyspozycyjność, uczciwość

Oferujemy Tobie:

  • Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, doświadczonej firmie
  • Niekorporacyjną atmosferę w otoczeniu kompetentnego i zgranego zespołu
  • Wspólne tworzenie planu rozwoju pracownika
  • Firmowe wyjścia integracyjne
  • Motywujący system wynagradzania
  • Miejsce pracy: Gdańsk (Oliwa)

Ogłoszenie archiwalne