Oferta pracy

Specjalista ds. technicznych i serwisu

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Jana Długosza 2-6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie ekspresów do kawy i urządzeń vendingowych.

  • Diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń sprzętu elektrotechnicznego.

  • Prowadzenie szkoleń technicznych.

  • Tworzenie i modyfikacje instrukcji technicznych .

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w naprawie ekspresów kawowych i maszyn vendingowych (warunek konieczny).

  • Udokumentowana wiedza z dziedziny elektryki, mechaniki.

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej i schematów ideowych.

  • Zdolności manualne w poszukiwanym zakresie.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu mechanik, elektromechanik , elektronik lub pokrewne.

  • Samodzielność w działaniu oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

  • Chęć związania się na dłużej z pracodawcą.

Mile widziane

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Uposażenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.

  • Dostęp do nowych technologii i szkoleń produktowych.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Udział w spotkaniach i eventach integracyjnych.

  • Pyszną kawę:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma Dallmayr Vending & Office jest częścią niemieckiej grupy Dallmayr, której tradycje rodzinne i wysokie standardy sięgają 1700-ego roku. Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2001 roku. Marka Dallmayr Vending & Office to kilkadziesiąt lat doświadczeń i ponad 90 tys. zainstalowanych u klientów automatów. Sprzedaż produktów realizujemy na kilku płaszczyznach: vending publiczny i zamknięty, specjalne oferty dedykowane dla biur, hoteli, restauracji i kawiarni.

Przewiń do profilu firmy