Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych i Zakupów

Novita S.A.O firmie

Novita S.A.

Dekoracyjna 3

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności części zamiennych maszyn wymaganych do utrzymania ciągłości produkcji oraz prac konserwacyjnych,

  • realizacja zakupów technicznych niezbędnych do produkcji,

  • koordynowanie i ustalanie terminów dostaw kluczowych elementów,

  • generowanie zamówień części zamiennych, wprowadzanie nowych części oraz ich optymalizacja (np.: rezygnacja z nieużywanych, definiowanie części uniwersalnych lub zamienników),

  • ocena i analiza rynku dostawców oraz pozyskiwanie i negocjowanie ofert handlowych,

  • współpraca z działami produkcji i księgowości oraz dostawcami w celu ustalania wymagań technicznych, rozwiązań alternatywnych oraz nietypowych,

  • regularna analiza danych dotycząca zużycia części prowadząca do określania stanów minimalnych oraz maksymalnych,

  • sprawowanie nadzoru nad eksploatacją samochodów służbowych,

  • koordynacja napraw, serwisów i likwidacji szkód oraz prowadzenie dokumentacji flotowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (kontakt z dostawcami),

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne,

  • odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • znajomość systemu Streamsoft,

  • biegła obsługa Microsoft Excel.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, bilety do kina/wydarzenia kulturalne, imprezy i wyjazdy integracyjne),

  • kursy językowe,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • parking dla rowerów.