Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

FABRYKA "WIERTŁA BAILDON" S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą eksploatowanych urządzeń technicznych

  • Terminowe zlecanie firmom zewnętrznym przeglądów urządzeń technicznych oraz nadzór nad ich wykonaniem

  • Nadzór nad okresowym sprawdzaniem skuteczności środków ochrony przeciwporażeniowej oraz dokumentacją z tym związaną

  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji związanej z utrzymaniem ruchu oraz wymaganej sprawozdawczości ( GUS i inne instytucje)

  • Prowadzenie i nadzór nad usługami zaopatrzenia w media i innymi usługami nieprodukcyjnymi

  • Prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska w zakresie wody, ścieków i odpadów, emisji zanieczyszczeń do powietrza

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dokładne i terminowe wykonywanie swoich obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze ochrony środowiska

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i zdobywanie doświadczeń

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy firmą ze 100-letnim doświadczeniem na polskim rynku, producentem wysokiej jakości wierteł stalowych dla profesjonalnych użytkowników. Łączymy tradycję z renomą naszych produktów i dążeniem do stałego rozwoju. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy