Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych / Konstruktor

HARTING Polska

  • Osielsko (pow. bydgoski)

    Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej,

  • Projektowanie wiązek elektrycznych, tworzenie list materiałowych, marszrut,

  • Przygotowanie kalkulacji wytwarzanych produktów,

  • Kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów,

  • Tworzenie Master Data w systemach ERP / SAP PP S4/ HANA,

  • Optymalizacja rozwiązań technicznych opracowywanych w ramach prowadzonych zleceń,

  • Ścisła współpraca z członkami zespołu w zakresie przygotowywanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka),

  • Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość systemów SAP, AutoCAD,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Inicjatywa i kreatywność przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i praca zespołowa.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie globalnej firmy o ugruntowanej przez ponad 75 lat pozycji rynkowej,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Elastyczne warunki zatrudnienia oraz szeroki zakres benefitów pozapłacowych.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Grupa technologiczna HARTING jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży złącz elektrycznych i elektronicznych oraz technologii sieciowych. Zatrudniając ponad 3 800 pracowników w 37 krajach.

Firma HARTING jest obecna na światowym rynku od ponad 60 lat. Siedziba firmy od 1950 znajduje się w miejscowości Espelkamp w Niemczech. HARTING Polska z siedzibą we Wrocławiu działa od 1997 roku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Przewiń do profilu firmy