Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

Zakłady Techniki Medycznej Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika będzie należało:

wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego,

diagnozowanie usterek i naprawa urządzeń medycznych,

montaż i uruchamianie nowych urządzeń,

praca od 7:30 do 15:30 od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie, wyższe). Preferowane kierunki elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechanika i pokrewne,

prawo jazdy kategorii B,

podstawowa znajomość języka angielskiego,

mile widziane uprawnienia SEP gr. 1.

To oferujemy

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,

wynagrodzenie stałe wraz z premią adekwatną do zaangażowania,

narzędzia pracy, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

O nas

Jesteśmy firmą z 60-letnim doświadczeniem. Prowadzimy działalność w zakresie przeglądów, napraw, konserwacji, remontów, wyceny i orzecznictwa technicznego aparatury medycznej polskich oraz zagranicznych renomowanych firm.