Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

Krakowskie Biuro Zarządzania Budynkami Zarządca Sp. zo.o.O firmie

  • świętego Benedykta 2
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Krakowskie Biuro Zarządzania Budynkami Zarządca Sp. zo.o.

świętego Benedykta 2

Kraków

Firma zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami od 20 lat. Posiada ugruntowana pozycję na rynku.

miejsce pracy: Kraków

Do głównych zadań należy stały nadzór techniczny nad posiadanymi zasobami

Zakres zadań:

  • przygotowywanie, opracowywanie i nadzór nad realizacją planów remontowych wraz z szacowaniem kosztów,
  • zapewnienie bezpieczeństwa w obsługiwanych obiektach poprzez nadzór nad właściwą obsługę techniczną, bezpieczeństwo użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
  • przygotowywanie i wykonywanie kontroli techniczno-budowlanych,
  • nadzór nad przechowywaniem dokumentacji technicznej budynków,
  • współdziałanie z urzędami, instytucjami, osobami prawnymi i fizycznymi w zakresie wynikającym z przepisów prawa budowlanego.

Wymagania:

  • obowiązkowo uprawnień budowlano konstrukcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracji,
  • biegłej znajomości aktualnych przepisów Prawa Budowlanego, rozporządzeń MSWIA w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego w niezbędnym zakresie,
  • dobrej obsługi komputera i programów microsoft office,
  • samodzielnej organizacji pracy,
  • komunikatywności, elastyczności myślowej,
  • otwartości w zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu zawodowym,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • atrakcyjny system wynagradzania, pełny etat lub półetatu, dostęp do narzędzi pracy.

Ogłoszenie archiwalne