Specjalista ds. technicznych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.12.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 04.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczna forma współpracy i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Opis stanowiska pracy:

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych, rozwiązywanie incydentów i problemów związanymi z Active Directory, SCCM, konfiguracją przełączników Cisco
  • Ewidencja incydentów w bazie HelpDesk,
  • Współpraca z innymi liniami wsparcia,
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows Serwer na poziomie administracji,
  • Znajomość konfiguracji usług Active Directory /dodawanie i kasowanie kont, rekonfiguracja usługi/,
  • Znajomość System Center Configuration Manager na poziomie administracji,
  • Znajomość technologii sieciowej opartej o przełączniki Cisco,
  • Zaawansowana znajomość aplikacji biurowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, cierpliwość w kontakcie z Klientami,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – dodatkowy atut.

Firma oferuje:

  • Praca na terenie Krakowa,
  • Zatrudnienie czasowe, „pod projekt” – orientacyjny okres projektu od stycznia 2018 do maja 2018 z możliwością przedłużenia lub podjęcia stałego etatu
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • Dołączenie do zgranego zespołu,
  • Możliwość stawiania czoła wyzwaniom.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się