Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych

Familijna

Familijna

11

Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • systematyczną aktualizację baz danych w programach technicznych

  • rejestrowanie awarii, przeglądów, napraw, remontów, konserwacji

  • prowadzenie dokumentacji technicznej (m.in. maszyn, urządzeń, budynków, budowli oraz instalacji)

  • terminowe planowanie oraz ewidencjonowanie przeglądów PPM w programie SUR

  • realizację planów zakupów oraz zamówień części zamiennych i materiałów do utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

  • sporządzanie zestawień oraz raportów

  • współpracę z firmami zewnętrznymi realizującymi usługi na terenie zakładu

  • nadzór nad systemem BMS oraz analizowanie zdarzeń i parametrów technicznych

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office

  • terminowość i skrupulatność podczas realizacji zadań

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • wykształcenie średnie w obszarze techniki

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • znajomość programu AutoCad

To oferujemy

  • umowa o pracę oraz program wdrożenia

  • szkolenia i rozwój kwalifikacji

  • nagrody oraz jubileusze

  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • opieka medyczna

  • pakiet świąteczny

  • pożyczki zakładowe oraz program poleceń pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Analiza oraz selekcja przesłanych dokumentów

3

Wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

Familijna

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 30 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Dynamicznie rozwijamy się w takich obszarach jak piekarnictwo, cukiernictwo oraz gastronomia. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy