Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych

Lidl sp. z o.o. sp. k.O firmie

Lidl sp. z o.o. sp. k.

Nowa Wieś Legnicka 104

Legnickie Pole (pow. legnicki)

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla! Dołącz do nas i razem z nami twórz jedną z czołowych europejskich marek!

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 10.800 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

TWOJE ZADANIA

  • Regularna kontrola i konserwacja wg wytycznych organizacyjnych wszystkich urządzeń technicznych i roboczych w Magazynie
  • Zarządzanie wykonywaniem napraw i przeglądów przez podmioty zewnętrzne oraz kontrola terminowości wykonywanych prac
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej zgodnie z wytycznymi organizacyjnymi
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych, materiałów użytkowych i eksploatacyjnych przygotowywanie materiałów technicznych do wysyłki do sklepów oraz ich regularna inwentaryzacja
  • Systematyczne monitorowanie stanu bezpieczeństwa technicznego całego Centrum Dystrybucyjnego
  • Przygotowywanie materiałów technicznych do wysyłki do sklepów oraz ich regularna inwentaryzacja

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji oraz gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Mobilność (gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawniania UDT na wózki widłowe unoszące

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV oraz do obsługi wózków jezdniowych i platformowych

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia i mozliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Opieka fizjoterapeuty
  • Karta Multisport
  • Obiady za 1 zł
  • Zdrowe przekąski
  • Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Legnickie Pole Nowa Wieś Legnicka 104 - Aplikuj

Wymiar pracy:

Pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy