Oferta pracy

Specjalista ds. technicznych

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.O firmie

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Zakładowa 97

Łódź

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group, należy do grona światowych liderów w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych.
Do działu produkcji AQ Wiring Systems w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 97 (Widzew - Olechów)

ZADANIA:

  • realizacja planowanych i  bieżących konserwacji maszyn i urządzeń,
  • analiza przyczyn i skutków awarii,
  • wykonywanie napraw, remontów oraz konserwacji
  • prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń,
  • kontrola i nadzór stanu technicznego urządzeń testujących i pomiarowych,
  • ciągłe dążenie do poprawy generowanych wskaźników technicznych,
  • tworzenie instrukcji konserwacji maszyn i urządzeń oraz instrukcji BHP,
  • ścisła współpraca z firmami serwisującymi,
  • efektywna kooperacja z innymi działami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne, mechatroniczne bądź elektromechaniczne,
  • znajomość obsługi programów MS Office,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia elektro-energetyczne (SEP E+D) bądź gotowość do ich uzyskania,
  • znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w ciekawych projektach, szkoleniach),
  • bogaty pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa, budżet szkoleniowy, dofinansowanie do nauki języka angielskiego),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Przyjdź do nas i zobacz jak wygląda praca w AQ Wiring Systems 😊

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy