Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. technicznych

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpiecznego i prawidłowego działania maszyn, urządzeń, instalacji oraz sprzętu technicznego i ciągłości jego eksploatacji
  • sporządzanie dokumentacji technicznej i operacyjnej
  • zbieranie i przedstawianie do akceptacji ofert od dostawców/podwykonawców w zakresie konserwacji, napraw serwisowych, usuwania awarii i utrzymania ruchu
  • nadzór i współpraca z podwykonawcami w zakresie okresowych przeglądów oraz realizacji prac konserwacyjnych/serwisowych
  • udział w procesie wyboru podwykonawców oraz nadzór nad realizacją ich prac
  • udział w przygotowaniu planów i wniosków inwestycyjnych oraz harmonogramów utrzymania ruchu
  • analizowanie i optymalizowanie rozwiązań technicznych zastosowanych w procesach logistycznych
  • współpraca z Urzędem UDT, TDT i prowadzenie powiązanych z nim spraw

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka) – pożądane
  • dobrą znajomość pakietu MS Office i potrafisz efektywnie korzystać z zasobów internetu
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność planowania oraz rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność oraz łatwości nawiązywania znajomości i budowania relacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bycie członkiem zespołu o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • możliwość wykorzystania wiedzy technicznej w praktyce
  • kartę paliwową
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdyni, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Specjalista ds. technicznych, Łódź