Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń montażu, serwisu, odczytu

  • montaż oraz nadzór nad systemami zdalnego odczytu urządzeń pomiarowych

  • informowanie przełożonego o niezgodnościach lub ryzykach w realizacji projektów

  • zakładanie baz danych w systemie

  • weryfikacja i opracowywanie reklamacji

  • inne zadania określone przez Kierownika Zespołu Usługowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • dobra znajomość środowiska Windows, ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL

  • prawo jazdy B

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość i doświadczenie wykonywania robót na instalacjach sanitarnych oraz znajomość dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet ubezpieczeń

  • atrakcyjne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • udział w szkoleniach specjalistycznych

  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość przystąpienia do PPK

Techem Techniki Pomiarowe Sp.z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. technicznych.

Przewiń do profilu firmy