Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY SAO firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA działa na rynku od 1998 roku i jest spółką matką w ramach Grupy ECO. Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Spółka świadczy usługi na terenie dziesięciu województw i zatrudnia około 900 pracowników.

Dynamiczny rozwój był możliwy wyłącznie dzięki zaangażowaniu kadry, utrzymaniu wysokich standardów technologicznych, dbałości o interesy pracowników oraz działań na rzecz społeczności lokalnych i ochrony środowiska naturalnego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie / współpraca przy opracowaniu warunków  technicznych przyłączenia oraz rekomendacji technicznych w zakresie przyłączeń do systemów ciepłowniczych.
  • Opracowywanie rozwiązań systemowych (tworzenie standardów) w zakresie gospodarki remontowej / inwestycyjnej  ciepłowni / elektrociepłowni w grupie ECO wpływających na bezpieczeństwo i optymalizację kosztów.
  • Uzgadnianie dokumentacji technicznej  –  część instalacyjna i technologiczna.
  • Współudział lub opracowywaniu  projektów sieci / przyłączy ciepłowniczych , węzłów cieplnych realizowanych w rejonie województwa lubuskiego – branża sanitarna  (w ramach wykonywanych obowiązków istnieje  możliwość uzyskania uprawnień projektowych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych).
  • Współudział lub pełnienie nadzoru inwestorskiego prowadzonych realizacji sieci / przyłączy ciepłowniczych, węzłów cieplnych w rejonie województwa Lubuskiego. Sprawowanie nadzoru i kontroli nad całością procesu inwestycyjnego dla w / w zadań ( możliwość uzyskania uprawnień w zakresie kierowania robotami budowlanymi  w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe.
  • Biegłość w czytaniu dokumentacji technicznej rysunkowej.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office ( Word, Excell ),   umiejętność korzystania z aplikacji typu CAD (w przypadku opracowywania projektów).
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza w zakresie modelowania procesów cieplnych.
  • Znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego i zasad procesu inwestycyjnego.
  • Znajomość podstaw kosztorysowania.
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę i terminowość.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe w ramach umowy o pracę.
  • Premie kwartalne.
  • Szkolenia oraz możliwość awansu.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych projektowych i wykonawczych.

Ogłoszenie archiwalne