Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych

ENMS INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad stroną techniczną, jakością i terminowością realizowanych projektów

  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań

  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu Inwestorowi

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz Kierownikiem Kontraktu

  • Planowanie oraz realizacja zakupów przyrządów, narzędzi i części zamiennych

  • Udział w racjonalizacji i modernizacji procesów technologicznych u klienta

  • Pozyskiwanie niezbędnych decyzji i zgód w celu uzyskania pozwolenia na budowę

  • Raportowanie z realizacji inwestycji

  • Praca stacjonarna (Chorzelów) z pojedynczymi wyjazdami na terenie kraju w celu pozyskiwania niezbędnych uzgodnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Umiejętność szybkiego rozwiazywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży

  • Stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Samochód służbowy w godzinach pracy

ENMS INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EnMS Inżynieria w Rzeszowie, Oddział w Chorzelowie, będąca spółką grupy EnMS Polska

Przewiń do profilu firmy