Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. technicznych (nastawiacz maszyn)

  • Bolechowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od 25 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja i własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Bolechowo (pow. poznański)
    Numer referencyjny: Specjalista ds. technicznych

    Jeżeli chciałbyś:

    • mieć atrakcyjne wynagrodzenie, szansę na dodatkowe świadczenia, premie, nagrody,
    • mieć pewność, że do 7-go dnia każdego miesiąca, regularnie i terminowo otrzymasz wynagrodzenie,
    • mieć stabilne miejsce pracy w fajnym zespole, w którym liczy się przyjazna atmosfera pracy,
    • pracować w miejscu, gdzie pracodawca dba o pracowników:
      • zapewnia prywatną opiekę medyczną,
      • dofinansowuje kartę rekreacyjną Multisport,
      • zapewnia transport do miejsca pracy,
      • zapewnia owoce w każdy pierwszy wtorek miesiąca!

    To właśnie Ciebie szukamy!

    Twoje przyszłe zadania:

    • utrzymywanie parku maszynowego w należytym stanie,
    • montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych,
    • ustawianie procesów, uruchomienie i optymalizacja procesu wtrysku oraz robota,
    • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP.

    Jeżeli:

    • posiadasz doświadczenie na stanowisku nastawiacza maszyn wtryskowych,
    • posiadasz znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych i doświadczenie w przezbrajaniu form wtryskowych,
    • interesuje Cię wiedza z zakresu automatyki,
    • lubisz pracować w zespole,
    • wyróżnia Cię samodzielność, zaangażowanie oraz precyzja i dokładność przy realizacji zadań,
    • umiesz obsługiwać komputer w podstawowym zakresie,
    • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
    Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji
    spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK z siedzibą w Bolechowie."