Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. technicznych obiektu

DeMi Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

- rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie awarii i usterek

- wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych

- nadzór nad pracami porządkowymi wokół budynku (m.in. odśnieżanie, koszenie trawy itp.)

- utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń

- bieżąca kontrola stanu technicznego budynku, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynku

- nadzór nad firmami technicznymi, serwisami (serwis przeciwpożarowy, sprzątający, obsługa klimatyzacji itp.)

- prowadzenie dokumentacji technicznej i urządzeń - dbanie o jej aktualność i kompletność

- zlecanie okresowych przeglądów, konserwacji elementów budynku i instalacji technicznych – zgodnie z Prawem Budowlanym i innymi obowiązującymi przepisami prawa szczególnie w obszarze BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

- nadzór nad pojazdami - monitorowanie terminów, przeglądów i ubezpieczeń, koordynowanie i rozliczanie serwisów

- monitorowanie terminów i nadzór nad dokumentacją niezbędną do ubezpieczenia mienia

- nadzór nad prowadzeniem książki eksploatacji obiektu

Nasze wymagania

- prawo jazdy kat. B

- umiejętności rozwiązywania drobnych problemów technicznych związanych z utrzymaniem prawidłowego funkcjonowania budynków i infrastruktury

- znajomość prac ogólnobudowlanych

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- podstawowa wiedza z zakresu elektryki i uprawnienia SEP (grupa I do 1 kV) - eksploatacja i dozór

- umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu

- komunikatywność

Mile widziane:

- wykształcenie kierunkowe techniczne

- doświadczenie w utrzymaniu budynków i infrastruktury

- doświadczenie w nadzorowaniu prac firm zewnętrznych

- znajomość instalacji technicznych: elektrycznych, pneumatycznych, klimatyzacyjnych, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych

To oferujemy

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę

- okres wdrożeniowy

- pracę na jedną zmianę

- możliwość rozwoju i awansu w firmie o globalnym zasięgu

- wynagrodzenie skorelowane z poziomem osiąganych wyników, posiadanym doświadczeniem oraz umiejętnościami

- dofinansowanie karty MultiSport

- przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma DeMi Poland jest producentem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny. W związku z rozwojem i ze zmianami organizacyjnymi poszukujemy zaangażowanych kandydatów gotowych wesprzeć nas swoimi kompetencjami.

Specjalista ds. technicznych obiektu, Dębica