Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych obiektu

DeMi Poland Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma DeMi Poland jest producentem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny. W związku ze zmianami organizacyjnymi poszukujemy zaangażowanych kandydatów gotowych wesprzeć nas swoimi kompetencjami w niżej opisanej roli.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Etap budowa:

  • koordynowanie prac - współpraca z generalnym wykonawcą i biurami projektowymi,
  • stały nadzór w zakresie wywiązywania się stron z postanowień umownych w tym z jakości i terminowości prowadzonych prac,
  • tworzenie raportów z postępu i przebiegu prac budowlanych nowej inwestycji.

    Etap eksploatacja:

  • bieżąca kontrola stanu technicznego budynku, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynku,
  • nadzór nad firmami technicznymi, serwisami (serwis przeciwpożarowy, sprzątający, dezynsekcyjny, obsługa klimatyzacji itp.),
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i urządzeń - dbanie o jej aktualność i kompletność,
  • rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie awarii i usterek,
  • optymalizacja kosztów oraz nadzór nad prawidłowością przebiegu remontów, modernizacji i bieżącej eksploatacji obiektu,
  • zlecanie okresowych przeglądów, konserwacji elementów budynku i instalacji technicznych – zgodnie z Prawem Budowlanym i innymi obowiązującymi przepisami prawa szczególnie w obszarze BHP, P.POŻ i Ochrony Środowiska,
  • wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych,
  • nadzór nad pracami porządkowymi wokół budynku (m.in. odśnieżanie, koszenie trawy itp),
  • utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń.

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość prac ogólnobudowlanych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w obsłudze technicznej budynków,
  • doświadczenie w koordynowaniu prac remontowych oraz prac związanych z nowymi inwestycjami,
  • wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.

OFERUJEMY:

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • okres wdrożeniowy,
  • pracę na jedną zmianę,
  • możliwość rozwoju i awansu w firmie o globalnym zasięgu,
  • wynagrodzenie skorelowane z poziomem osiąganych wyników, posiadanym doświadczeniem oraz umiejętnościami,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby udziału w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez DeMi Poland sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dębicy”.

Ogłoszenie archiwalne