Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. technicznych

Schiedel Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie fachowego doradztwa w zakresie techniki kominowej, wentylacyjnej oraz technologii z obszaru OZE

  • umiejętność czytania projektów budowlanych

  • opracowywanie ofert technicznych, przygotowywanie wycen

  • przeprowadzanie produktowych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • prowadzenie instruktaży na budowach

  • realizowanie i koordynowanie projektów związanych z wprowadzeniem nowych produktów

  • wspieranie klientów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie produktu

  • zarzadzanie serwisem oraz obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych

  • znasz rynek materiałów budowlanych, a szczególności systemów kominowych, wentylacyjnych i urządzeń grzewczych

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • znasz język niemiecki (mile widzane)

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji

  • doskonale znasz pakiet MS Office, Auto CAD, BIM

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • umiesz samodzielnie podejmować decyzje

  • jesteś kreatywny/a i zaangażowany/a

  • bierzesz odpowiedzialność za rezultaty swoich działań

  • umiesz pracować w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • możliwość rozwoju zawodowego w gronie uśmiechniętego zespołu

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • ubezpieczenie grupowe

  • bogaty pakiet benefitów (w tym m.in. wczasy pod gruszą, premię urodzinową, paczki świąteczne)

  • program Poleceń Pracowniczych – możliwość zdobycia 1500 zł brutto

  • udział w rozwoju naszej organizacji i w międzynarodowych projektach

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Firma Schiedel, która działa w ramach grupy spółek Standard Industries, to europejski lider w dziedzinie systemów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych. Zatrudniając ponad 1 400 pracowników w 18 krajach tworzymy komfort i jakość życia dzięki innowacyjnym produktom i technologiom przyjaznym dla środowiska. Standard Industries to globalna firma przemysłowa zatrudniająca ponad 15 000 pracowników w 80 krajach. Poza firmą Schiedel należą do niej organizacje zaliczające się do wiodących gałęzi przemysłu: GAF, BMI, Siplast i SGI.

Przewiń do profilu firmy