Specjalista ds. Technicznych

FM LogisticO firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dołącz do naszej grupy około 12000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizją istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

Specjalista ds. TechnicznychNumer ref.: RZ/ST/06/VBN

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • Konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń technicznych (kontrola  funkcjonowania sprzętu, usuwanie bieżących usterek),
  • Wykonywanie codziennej kontroli stanu maszyn i urządzeń technicznych,
  • Czynne reagowanie na zgłoszone awarie i usterki urządzeń w magazynie,
  • Nadzór i diagnostyka urządzeń w akumulatorowniach,
  • Prowadzenie magazynku z materiałami produkcyjnymi,
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących utrzymania ruchu,
  • Praca na wysokości (w razie potrzeb).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie lub doświadczenie techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • Rzetelność,
  • Odpowiedzialność,
  • Świadectwo kwalifikacyjne "E" (uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV).
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Uprawnienia chłodnicze będą dodatkowym atutem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy Tarczyńskiej 111A w celu realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy