Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych

PURO Hotel Poznań

Stawna 12

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola stanu technicznego obiektu hotelowego

  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych przepisami okresowych przeglądów i konserwacji elementów budynku i instalacji

  • prace konserwatorskie oraz wykonywanie napraw i prac w obiekcie

  • stała współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiesz co to są instalacje budynkowe i masz podstawową wiedzę z zakresu obsługi instalacji

  • umiesz kreatywnie rozwiązywać problemy techniczne

  • jesteś otwarty na ludzi i lubisz im pomagać

  • fajnie jeżeli posiadasz uprawnienia SEP i znasz angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • oferujemy pracę w fajnym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze

  • podnoszenie kwalifikacji i możliwość zdobywania uprawnień technicznych

  • u Nas możesz rozwijać w różnych kierunkach i pracować na systemie BMS

  • dajemy Ci możliwość pracy w nowoczesnym obiekcie z zaawansowanymi instalacjami

  • zapewniamy Ci umowę o pracę

  • dajmy pakiet medyczny EnelMed

  • mamy kartę MultiSport

  • umożliwiamy dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego UNUM

  • mamy zniżki na pobyty w hotelach PURO

  • dajemy możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralną część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy