Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

BOGUSŁAW ŻURAWSKI "TEMPEKS" PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - WDROŻENIOWEO firmie

  • Knapowskiego 28
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BOGUSŁAW ŻURAWSKI "TEMPEKS" PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - WDROŻENIOWE

Knapowskiego 28

Poznań

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją energii cieplnej z wykorzystaniem kotłów opalanych paliwem stałym i gazowym o łącznej mocy zainstalowanej powyżej 15 MW. Szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie za pobraną energię cieplną
  • nadzór nad pracą kotłowni, sieci cieplnej oraz węzłów cieplnych (eksploatacja, remonty, inwestycje)
  • sprawozdawczość na potrzeby Urzędu Regulacji Energetyki, GUS, Ochrona Środowiska itp.
  • postępowania taryfowe, koncesyjne
  • przygotowywanie urządzeń do badań zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, inżynieria środowiska, budownictwo bądź pokrewne) lub student ostatniego roku studiów
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
  • dofinansowanie szkoleń, kursów.

Ogłoszenie archiwalne