Specjalista ds. Technicznych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.02.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 27.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A.
    światowy lider w dziedzinie dializoterapii
    poszukuje kandydata/kandydatki do pracy
    na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania, jakie Ci proponujemy:

    • wspieranie działań Koordynatora Technicznego (m. in. pomoc przy walidacji systemów uzdatniania wody do dializ)
    • nadzór nad jakością wody do dializ, współpraca z PSSE/WSSE (Sanepid)
    • stała współpraca z dostawcami usług i sprzętu technicznego (wybór dostawców, negocjacje ofert)
    • nadzór nad realizacją przeglądów technicznych i napraw urządzeń medycznych oraz infrastruktury budynków Ośrodków Medycznych
    • merytoryczna pomoc stacjom dializ w optymalizacji zużycia mediów
    • nadzór i prowadzenie elektronicznej Bazy Urządzeń i Infrastruktury
    • przygotowywanie raportów o przeprowadzonych przeglądach oraz naprawach urządzeń medycznych w Ośrodkach Medycznych
    • pomoc personelowi technicznemu Ośrodków Medycznych w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych

    W zamian oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe (najchętniej nauki przyrodnicze lub techniczne)
    • dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office
      (w szczególności Word, Excel – funkcje zaawansowane)
    • umiejętności organizacji pracy, samodzielności
    • odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu, sumienności
    • dobrych umiejętności komunikacyjnych i łatwego nawiązywania kontaktów
    • gotowość do częstego podróżowania
    • doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • współpracę z zespołem profesjonalistów branży usług medycznych
    • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół
    • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii medycznych
    • umowę o pracę od pierwszego dnia
    • system bonusowy
    • system szkoleń (blended learning)
    • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji cv z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku

    Klauzula:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krzywej 13, 60-118 Poznań, w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych) dalej „RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

    Fresenius Medical Care w Polsce

    Fresenius Medical Care Worldwide

    Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »

    bottom