Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznych

  • Niepruszewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma handlowa branży wentylacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

    OPIS STANOWISKA:

    • Doradztwo techniczne dla klientów Firmy.
    • Aktywne monitorowanie i analiza działań konkurencji.
    • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów.
    • Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami.
    • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach.

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie techniczne.
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe – inżynieria środowiska.
    • Umiejętności analityczne.
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów.
    • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
    • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.
    • Multisport.

    CV + list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą opcji APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    bottom