Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Technicznych

Chata PolskaO firmie

Chata Polska

Stanisława Zwierzchowskiego 25

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i analiza zgłaszanych awarii w sklepach własnych sieci Chata Polska,
  • Zlecanie, nadzór oraz odbiór techniczny napraw usterek oraz prac konserwacyjnych wykonanych przez podwykonawców,
  • Planowanie oraz realizacja zakupów wyposażenia poszczególnych obiektów,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną dotyczącą obiektów i stosowanych urządzeń,
  • Działania prewencyjne dotyczące funkcjonowania urządzeń, instalacji,
  • Działania związane z optymalizacją kosztów w ramach zlecanych dostawcom prac.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień technicznych związanych z usuwaniem usterek pojawiających się w infrastrukturze technicznej (budynki, instalacje, sieć elektryczna itp.),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest dla nas dodatkowym atutem

Mile widziane

  • wiedza z zakresu funkcjonowania urządzeń chłodniczych

To oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną pracę związaną z rozwojem firmy, w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia pracowniczego,
  • Kartę rabatową na zakupy w sklepach własnych Chaty Polskiej
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Chata Polska S.A. sp. k. to dynamicznie rozwijająca się od 1997 roku franczyzowa sieć handlowa oparta na polskim kapitale. Firma obecnie zarządza ponad 350 sklepami zlokalizowanymi w 6 zachodnich województwach Polski. Kluczową wartością naszej firmy i gwarancją sukcesów są zadowoleni Klienci, Partnerzy Handlowi oraz Pracownicy. W ciągu ostatnich kilku lat zdobyliśmy tytuły: Solidny Pracodawca Roku, Jakość Roku w kategorii usług franczyzowych, Detalista Roku, Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju, Market Roku dla najlepszej sieci franczyzowej oraz kilkakrotnie Gazelę Biznesu.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref SMD/05/21

Specjalista ds. Technicznych, Stanisława Zwierzchowskiego 25, Nowe Miasto, Poznań