Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Technicznych Produkcji

Deceuninck Poland Sp. z o.o.O firmie

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Poznańska 34

Jasin (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczny i kompleksowy dozór maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii urządzeń produkcyjnych oraz ich usuwanie;
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • Wykonywanie regeneracji maszyn i urządzeń;
  • Modyfikowanie urządzeń w celu ich optymalizacji;
  • Wsparcie techniczne operatorów linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne);
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV (warunek konieczny);
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze lub/i doświadczenie związane z automatyką;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
  • Nagrody okolicznościowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Specjalista ds. Technicznych Produkcji, Poznańska 34, Jasin (pow. poznański)