Specjalista ds. technicznych produktu

  • Szczecinek, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tvilum Poland Sp. z o.o.

Tvilum is a global supplier of ready-to-assemble furniture with an annual turnover of 31 million. Tvilum was founded in 1965 and manufactures more than 7 million pieces of furniture annually which are sold to leading retailers and furniture chains around the world. Tvilum cares for the environment and takes responsibility for ensuring the sustainability of its activities. Tvilum employs over 800 employees between its headquarters and factories in Denmark and Poland, a distribution center and sales offices in the USA, Dubai, South America, Australia as well as several European locations. At Tvilum we are dedicated to moving our partners’ furniture business forward.

Miejsce pracy: Szczecinek
Region: zachodniopomorskie

Twoje ogólne obowiązki

  • Projektowanie i dokumentacja nowych oraz istniejących produktów w SolidWorks, gdzie Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie baz szkiców i dokumentacji dla całego naszego asortymentu produktów
  • Przygotowywanie przewodników i instrukcji dla całego zespołu
  • Nawiązywanie bliskiej współpracy z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Upewnienie się, że wszystkie przygotowane materiały są wolne od wad, przejrzyste i przyjazne dla użytkownika
  • Ciągłe doskonalenie efektów pracy całego zespołu

Twoje podstawowe zadania

  • Tworzenie rysunków produkcyjnych, opracowywanie listy modeli i produktów w SolidWorks zgodnie ze standardami Tvilum
  • Przygotowywanie i tworzenie oraz adaptowanie otrzymanych modeli od partnerów zewnętrznych
  • Aktualizowanie dokumentacji w SolidWorks
  • Implementowanie zmian w modelach 3D
  • Zadania ad hoc

Twoje kwalifikacje

  • Doświadczenie i udokumentowane wyniki w ramach wspomnianych obowiązków i zadań
  • Solidna wiedza IT i duże doświadczenie w korzystaniu z programów 3D CAD, takich jak SolidWorks
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Master English w mowie i w piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP, a w szczególności Microsoft Dynamics AX

Cechy osobiste

  • Dobra organizacja miejsca i czasu pracy a także duża samodzielność
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcji
  • Zorientowanie na klienta i biznes
  • Szczegółowość i jakość tworzenia
  • Systematyczność i dotrzymywanie terminów
  • Umiejętność planowania
  • Praca zespołowa

Oferujemy

Dołączając do Tvilum staniesz się częścią globalnego miejsca pracy z różnorodnymi kolegami, dla których liczy się profesjonalne podejście.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tvilum Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tvilum Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Waryńskiego 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się