Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. technicznych

SUNEX S.A.O firmie

  • Piaskowa 7, Racibórz
    Racibórz, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SUNEX S.A.

Piaskowa 7

Racibórz

Twój zakres obowiązków

  • Dobór pomp ciepła i pozostałych podzespołów wchodzących w skład kotłowni;

  • Wsparcie techniczne przedstawicieli handlowych;

  • Stała współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za proces zamówień oraz realizacji;

  • Monitorowanie postępów prac zgodnie z harmonogramem;

  • Koordynacja zakupów, logistyki materiałów i prac podwykonawców;

  • Optymalizacja kosztów, czasu i zasobów w projekcie;

  • Współudział w prowadzeniu szkoleń technicznych;

  • Dbanie o relacje z Inwestorem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe: inżynieria środowiska, energetyka);

  • Dobra znajomość branży grzewczej oraz OZE (w szczególności instalacje grzewcze oparte na pompach ciepła);

  • Mile widziane doświadczenie w branży grzewczej/chłodniczej/OZE;

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość programów typu CAD, OZC, MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat) w godz. 8:00 do 16:00,

  • Pracę w firmie nastawionej na innowacje,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

SUNEX S.A.

SUNEX S.A. jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie. Stawiamy na doskonałą jakość. Współpraca nawiązana z gronem polskich i zagranicznych dostawców pozwala na zastosowanie najnowszych materiałów i rozwiązań w dziedzinie produkcji systemów solarnych. Przedsiębiorstwo wykorzystuje surowce i półprodukty pochodzące od renomowanych producentów.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dołącz do najlepszych specjalistów w branży i wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.