Oferta pracy

Specjalista ds. technicznych

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • Rzepin

    Rzepin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego ciągników i naczep,

  • Obsługa i nadzór nad dostawą paliwa, obsługa stacji paliw, kontrola tankowań,

  • Dokonywanie drobnych napraw na terenie oddziału, kontrola stanu technicznego placu, utrzymywanie porządku oraz czystości w miejscu pracy,

  • Obsługa magazynu, bieżące ewidencjonowanie, wydawanie oraz przyjmowanie towaru,

  • Kontrola kierowców pod względem przygotowania do jazdy, kontrola terminów ważności dokumentów kierowców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie kierunkowe jest mile widziane,

  • Odpowiedzialność, systematyczność, rozwiązywanie problemów, samodzielność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, poprzedzoną trzymiesięcznym okresem próbnym,

  • Prywatny pakiet opieki medycznej,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Premie świąteczne,

  • Owocowe dni, soki, wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy