Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych

Re Management sp. z o.o.

Powstańców Warszawy 19

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące kontrolowanie stanu obiektów, pracy urządzeń i instalacji oraz monitorowanie mediów obiektów

  • Optymalizacja działania urządzeń i instalacji budynkowych

  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych oraz usuwanie awarii w obiektach

  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych w obiektach

  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania urządzeń i systemów w obiektach

  • Sporządzanie planów kontroli obiektów i urządzeń oraz nadzór nad ich prawidłowym

  • i terminowym wykonaniem

  • Prowadzenie gospodarki materiałami, częściami zużywalnymi i zamiennymi

  • Bieżąca obsługa systemów budynkowych (BMS, SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD)

  • Prowadzenie dokumentacji obiektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne preferowane o kierunku elektrycznym

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym profilu zawodowym

  • Świadectwa kwalifikacyjne grupy G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji

  • Doświadczenie w obsłudze systemów budynkowych (BMS, SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD)

  • Znajomość systemów wentylacji i klimatyzacji

  • Znajomość budowy i działania elementów automatyki budynkowej

  • Znajomość systemów TAC Vista oraz Secolog będzie stanowiło dodatkowy atut

  • Umiejętność samodzielnego działania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest administrowanie i zarządzanie nieruchomościami. Firma należy do Grupy Kapitałowej NDI. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość realizowanych inwestycji. Dbamy o to, aby nasze projekty pozytywnie wpływały na rozwój otoczenia.

Spółki Grupy NDI realizują inwestycje na terenie całego kraju. W ich dorobku znajduje się wiele prestiżowych realizacji, m. in. hotele sieci Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie, budynki Grupy Ergo Hestia w Sopocie, centrala ING Bank w Katowicach, Centrum Finansowe Puławska w Warszawie mieszczące siedzibę PKO Banku Polskiego, a także kompleksy mieszkaniowe – m.in. Apartamenty Przy Plaży w Gdańsku, osiedle River Park w Poznaniu, Osiedle Kapriola w Warszawie, Tre Mare Residence w Gdańsku oraz Chlebova Apartamenty w Gdańsku. Ważne miejsce wśród zrealizowanych inwestycji zajmują również obiekty użyteczności publicznej, takie jak Teatr Szekspirowski w Gdańsku, Centrum Haffneraw Sopocie, Hipodrom w Sopocie czy nowa część przylotowa terminala T2 gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy.

Przewiń do profilu firmy