Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1351 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Technicznych

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce. Dołącz do Nas na stanowisku:

    Miejsce pracy: Tychy

    Zakres obowiązków:

    • Bieżący nadzór nad obiektem Centrum Logistycznego oraz jego wyposażeniem, ze szczególnym naciskiem na nadzór i ewidencję taboru wózków widłowych,
    • Nadzór nad przeglądami technicznymi i bieżącym zaopatrzeniem,
    • Zbieranie ofert na usługi zewnętrzne i serwis oraz zlecanie i prowadzenie rejestru zgłoszeń serwisowych,
    • Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi, firmami serwisowymi oraz Właścicielem obiektu,
    • Wyznaczanie i rozliczanie z wykonanych zadań pracowników technicznych,
    • Nadzór i ewidencjonowanie gospodarki odpadami,
    • Kontrola zużycia mediów,
    • Archiwizacja dokumentacji technicznej obiektu oraz wyposażenia,
    • Raportowanie do Kierownika Działu.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średnie – techniczne,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, z naciskiem na nadzór eksploatacyjny nad: obiektem logistycznym, występujące w nim sieci, instalacje oraz wyposażenie (wózki i pozostałe urządzenia  techniczne),
    • Umiejętności ewidencjonowania i raportowania - dobra obsługa komputera w szczególności pakietu MS OFFICE,
    • Umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy oraz samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
    • Mile widziane wszelkie uprawnienia, w tym: kierowania wózkami widłowymi, konserwacji wózków widłowych, elektryczne -  do 1kV, gazowe  - do 5kPa, do pracy na wysokości,  itp.),
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Nowoczesne narzędzia pracy,
    • Stabilne warunki zatrudnienia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”