Oferta pracy

Specjalista ds. Technicznych (utrzymanie ruchu, serwis)

ERBUD INDUSTRY CENTRUM Sp. z o.o.O firmie

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja robót usługowych;

  • Współpraca z przedstawicielami Zleceniodawcy, w celu określenia dokładnego zakresu prac i prawidłowego rozliczenia wykonanych robót;

  • Planowanie organizacji pracy oraz nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem urządzeń i narzędzi specjalistycznych, służących do realizacji zadań serwisowych;

  • Zdobywanie i realizacja nowych zleceń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanika lub pokrewne;

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży energetycznej i/lub przemyśle;

  • Uprawnienia E i D dla 2 grupy urządzeń energetycznych;

  • Umiejętność kosztorysowania i tworzenia ofert;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Odpowiedzialność;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD INDUSTRY CENTRUM Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki

i przemysłu, należąca do Grupy Erbud, Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko: Specjalista ds. Technicznych (utrzymanie ruchu, serwis)

Przewiń do profilu firmy