Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Technicznych w Dziale Inwestycji i Rozwoju

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.

  • 1 Maja 100, Wolbrom
    Wolbrom, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

1 Maja 100

Wolbrom

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów inwestycyjnych (termin, koszt, jakość),

  • prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • opracowywanie projektów technicznych dodatkowego oprzyrządowania,

  • odpowiedzialność za rozliczenie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi programów komputerowych wspomagających projektowanie CAD (preferowane AutoCad, SolidWorks),

  • wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia oraz rozliczania projektów wdrożeniowych i/lub inwestycyjnych,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej,

  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,

  • szkolenia merytoryczne,

  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne do odbiorców naszych wyrobów oraz producentów urządzeń dla przemysłu gumowego,

  • współpracę z wieloma specjalistami w naszym zakładzie produkcyjnym,

  • bogaty pakiet benefitów m.in. dodatkowa opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty podarunkowe, paczki okolicznościowe dla dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe, zapomogi w wypadkach losowych, dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. ul. 1 Maja 100, 32-340 Wolbrom Rzeczpospolita Polska, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000037268, NIP 6371001853, kapitał zakładowy 18 315 200 zł wpłacony w całości.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Aplikacje prosimy składać do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania

lub

na adres Spółki:

Fabryka Taśm Transporterowych

Wolbrom Spółka Akcyjna,

ul.1-go Maja 100,

32-340 Wolbrom